Banner
Hizmetlerimiz
3 Boyutlu Duvar Kağıdı
3 Boyutlu Duvar Kağıdı Firmamız Sakarya’da 3 boyutlu duvar kağıdı uygulaması yapmaktadır. Bu ürünler; mutfak, banyo, WC, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, koridor vb. alanların tümüne sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır.
 
tümü »
 
Boya
Boya Firmamız iç, dış boya uygulamalarını yapmaktadır. Bu uygulamaları bünyemizde bulunan kalifiyeli ustalarımız yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
Alçı
Alçı Firmamız Sakarya’da alçı sıva, alçı tavan, alçı duvar, alçı panel uygulamalarını itinayla yapmaktadır.
 
tümü »
 
Kartonpiyer
Kartonpiyer Ada Orkide Yapı olarak kartonpiyer uygulamalarını yapmaktayız. Bu alanda farklı tasarımlarımız bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Dış Cephe Mantolama
Dış Cephe Mantolama Yapılarınızı koruyan ve ısı kaybını önleyen dış cephe mantolama işlemlerini yapmaktayız.
 
tümü »
 
İpek Sıva
İpek Sıva Firmamız ipek sıva uygulamasını yapmaktadır. Bu sıva daha çok oturma odaları, yemek odaları, çocuk odaları vb. gibi alanlar için tercih edilmektedir.
 
tümü »
 
 
Granit Sıva
Granit Sıva Granit sıva her alana uygulanabilmektedir. Esnektir ve çatlama yapmaz. Suya dayanıklıdır ve nefes alma özelliği bulunmaktadır.
 
tümü »
 
Canlı Duvar Kağıdı
Canlı Duvar Kağıdı Firmamız sanki canlı gibi görünen duvar kağıtlarının uygulama işlemlerini yapmaktadır. Bu duvar kağıtları di-ış etkilere karşı dayanıklıdır.
 
tümü »
 
 
Kum Sıva
Kum Sıva Akrilik kopolimer esaslı, doğal renkli mermer parçacıkları içeren TS 7847'e uygun, içte veya dışta kullanıma uygun, bir cephe kaplama malzemesidir.
 
tümü »
 
Gergi Tavan
Gergi Tavan Gergi tavan, yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır.
 
tümü »
 
 
Resimli Fayans Uygulaması
Resimli Fayans Uygulaması Firmamız banyolarda eskiden moda olan ve günümüzde yine gün yüzüne çıkan resimli fayans uygulamalarını yapmaktadır.
 
tümü »
 
Dekoratif İpek Sıva
Dekoratif İpek Sıva Herhangi bir sert çarpma sonucu oluşan deformasyonlar, o bölge ile sınırlı onarılabilir.
 
tümü »
 
 
Işıklı Taş
Işıklı Taş Firmamız ışıklı taş uygulamalarını yapmaktadır. Bu ürünleri binalarda, yol kenarlarına, park kenarlarına, yürüyüş yollarına vb. gibi alanlara uygulanmaktadır.
 
tümü »
 
Laminant Parke
Laminant Parke Ada Orkide Yapı olarak laminant parke uygulamaları yapmaktayız. Laminant parkeler yaşam alanlarımızdan sonra banyo ve WC’lere de uygulanmaya başlanmıştır.
 
tümü »
 
 
Çelik Kapı
Çelik Kapı 2015 yapı modasına uygun olan tüm çelik kapı modelleri firmamız bulunmaktadır. Montaj ve nakliye hizmetleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Cam Mozaik
Cam Mozaik Cam mozaik uygulamaları başta banyo ve mutfaklar olmak üzere her alana uygulanmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
PVC Kapı ve Pencere
PVC Kapı ve Pencere Firmamız PVC kapı ve pencere sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır. Bu alanda sizlere farklı renk seçeneklerini de sunmaktadır.
 
tümü »
 
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama Ada Orkide Yapı olarak alüminyum doğrama işlerini yapmaktayız. Sizlerde hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçiniz.
 
tümü »
 
 
Alüminyum Korkuluk
Alüminyum Korkuluk Balkon, merdiven ve Fransız balkonlarda kullanılan alüminyum korkuluk uygulamalarını yapmaktayız.
 
tümü »
 
Otomatik Kapı
Otomatik Kapı Otomatik kapılar daha çok şirket girişleri, hastane girişleri, okul girişleri vb. alanlarda kullanılmaktadır. Firmamız bu ürünü uygun fiyat aralıklarıyla yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
Mutfak Dolabı ve 3D Uygulaması
Mutfak Dolabı ve 3D Uygulaması Ada Orkide Yapı olarak mutfak dolapları için farklı tasarımları sizlere sunmaktayız. Bu uygulamalar sayesinde dolap kapaklarında gerçekçi hissiyatı verebileceksiniz.
 
tümü »
 
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri Yapılardaki işlevsel bütünlük ve estetik arayışına cevap vermek üzere sunduğumuz panjur sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelere kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır.
 
tümü »
 
 
Cam Balkon
Cam Balkon Cam balkonlar günümüzde çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Açık olan balkonları sadece yaz aylarında kullanabiliyorduk artık cam balkon sayesinde kış aylarında da balkonlarınızı kullanabilirsiniz.
 
tümü »
 
Stor Sineklik
Stor Sineklik Stor sineklik imalatını ve montajını yapmaktayız. Sizlerde farklı renk ve ölçülerde stor sineklik yaptırabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
Doğal Taş
Doğal Taş Ada Orkide Yapı olarak yaşam alanlarınızı farklılaştırmak ve bir moda yaratma için çokça tercih edilen doğal taş uygulama çalışmalarını yapmaktayız.
 
tümü »
 
Asma Tavan
Asma Tavan Firmamız her alana uygun farklı modellerde asma tavan uygulamalarını yapmaktadır.
 
tümü »
 
 
Duvar Panel
Duvar Panel Firmamız Sakarya’da yapı alanında müşteriler tarafından sıkça tercih edilen duvar panel uygulamalarını yapmaktadır.
 
tümü »
 
Duşakabin ve 3D Uygulaması
Duşakabin ve 3D Uygulaması Duşakabinler artık çok daha gerçekçi! Firmamız uygulamasını yaptığı duşakabinlerin zeminlerine veya duvarlarına farklı model kağıtlarla kaplayarak çok hoş bir hava vermektedir.
 
tümü »
 
 
Cam Sıva
Cam Sıva Sıva çeşitlerinden biri olan cam sıva uygulamalarını deneyimli ustalarımız ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.
 
tümü »
 
Poster, Resim, Tablo
Poster, Resim, Tablo Firmamız yapılarınızda farklılıklar oluşturabilmeniz adına sizler için poster, resim ve tablo uygulamalarını gerçekleştirmektedir.
 
tümü »
 
 
Anahtar Teslim Kaba ve İnce İşçilik
Anahtar Teslim Kaba ve İnce İşçilik Ada Orkide Yapı olarak anahtar teslim kaba ve ince işçilik hizmetini vermekteyiz. Bu hizmetimiz deneyimli ustalar gerçekleştirilmektedir.
 
tümü »
 
Ahşap Merdiven
Ahşap Merdiven Ada Orkide Yapı olarak artık ahşap merdiven imalatı yapmaktayız. ahşap merdivenler uygulanacakları alanlara göre farklı boyutlarda imal edilmektedir.
 
tümü »
 
 
Ferforje
Ferforje Firmamız artık ferforje ürünlerinin imalatını ve satışını yapmaktadır. Ferforje kapı, ferforje korkuluk, ferforje çit vb. gibi tüm ürünleri firmamızda bulabilirsiniz.
 
tümü »